הלואות אקספרס

שוק האשראי הישראלי כולל כיום שחקנים רבים והיקפי האשראי הצרכני בהחלט עולים, כשיותר קל לקבל הלוואות ויש יותר גופים חוץ בנקאיים המספקים הלוואות ופתרונות מימון, כשאחד התחומים הלוהטים ביותר הוא הלוואות אקספרס. אלו הלוואות מהירות ועם מעט מאוד בירוקרטיה. עם פיקסמן נדאג שהפעם באמת תקבלו הלוואות אקספרס יעילות ואיכותיות, בלי טריקים ובלי עלויות מיותרות עוד לפני שקיבלתם אישור הלוואה. אנחנו מכירים את השוק ויודעים כיצד למצוא עבורכם הלוואות אקספרס מעולות על בסיס צבירות פנסיוניות.

כשאתם נעזרים בשירות של פיקסמן סוכנות לביטוח אנחנו מבצעים בדיקות עומק ומאתרים עבורכם את ההזדמנות הטובה ביותר לקבל הלוואה על בסיס חסכונות פנסיוניים, קופות גמל וקרנות השתלמות – כאשר מדובר באמת ובתמים על הלוואות אקספרס ולא פחות חשוב מכך – כספי הפנסיה שלכם אינם בסכנה ולו לרגע והפנסיה שלכם אינה משמשת בטוחה לקבלת ההלוואה.

לבדיקת זכאות ללא התחייבות להלוואה מלא את פרטייך בטופס

השירות הייחודי של פיקסמן לגבי הלוואות מהירות ופשוטות

איתור אפשרויות קבלת אשראי פוטנציאליים ואופטימאליים על בסיס צבירות פנסיוניות, חסכונות בקרנות השתלמות ושאר אפיקים רלוונטיים בחברות הביטוח ובתי ההשקעות בהם יש ללקוח כספים.

צוות מקצועי המוודא שאתם מקבלים הלוואות אקספרס, לכל מטרה וללא ערבים – בלי סירובים מתסכלים ושואבי זמן.

אין עמלות נסתרות ומוקדמות, אתם לא משלמים דמי פתיחת תיק או תשלומים עלומים רק כדי לקבל את השירות מאיתנו. התשלום אלינו מועבר רק אחרי שאיתרנו עבורכם אפיק הלוואה מתאים ואחרי שקיבלתם אישור והכסף בחשבונכם.

פיקסמן היא סוכנות לביטוח ולא חברת הלוואות, המשמעות היא שאנו פועלים תחת רגולציה רבה וכמו כן בעלי היכרות מעמיקה עם השוק והשחקנים השונים בתוכו, מה שמאפשר לנו באמת למצוא את ההלוואות הטובות והיעילות ביותר.

הלוואת אקספרס – על כמה מהר אנחנו מדברים כאן?

המונח "הלוואת אקספרס" משמעותו הלוואה המתקבלת תוך זמן קצר, ללא הליכים בירוקרטיים סבוכים ומורכבים ובתהליך שאמור להיות קל, פשוט וידידותי. בשוק הפיננסי הישראלי, הלוואות מהירות אלו יכולות להיות ממש מיידיות, כאשר הגוף המלווה יכול להעביר את הכסף לחשבון הלווה ממש תוך דקות ספורות, אך לרוב מדובר על תהליך האורך כמה שעות – בעיקר כאשר הסכומים גבוהים יחסית.

הלוואה קטנה של כמה מאות או אלפי שקלים מחברת כרטיסי האשראי שלכם יכולה להיות מהירה במיוחד והכסף יהיה אצלכם "ביד" כמעט מיד, כולל תהליך אישור זריז במיוחד. כאשר אתם מבקשים לקבל סכומים יותר גבוהים, כמה עשרות אלפי שקלים למשל, הלוואות אקספרס הן עדיין מהירות אך בהחלט יכולות לדרוש כמה שעות בודדות לביצוע הבירורים הרלוונטיים, בדיקות סיכוני האשראי וביצוע העברת הכסף לחשבון הלקוח הלווה.

קבלת הלוואות אקספרס באמצעות השירות הייחודי שלנו בפיקסמן סוכנות לביטוח תהיה מהירה, אולי לא כמו הלוואה מחברת כרטיסי אשראי אך בהחלט מהירה וכמו בן בוודאות בתנאים מהותית טובים יותר לעומת אלטרנטיבות בסקטור של הלוואות אקספרס חוץ בנקאיות – בריבית נמוכה יותר, תנאי החזר מותאמים אישית, פריסת תשלומים נוחה יותר וכיוצא באלו.

השורה התחתונה היא שכאשר אתם רוצים הלוואה מהירה, פשוטה וללא סיבוכים בירוקרטיים ופרוצדוראליים, הלוואת אקספרס היא פיתרון אפקטיבי וזמין מאוד.

מה כולל התהליך של קבלת הלוואת אקספרס?

הלוואות אקספרס חוץ בנקאיות אינן הלוואות משכנתא, לא בהיקף הסכומים, לא במשך הזמן של החזר ההלוואה וגם לא במורכבות תהליך קבלת ההלוואה. כאן מדובר כאמור על הלוואות מהירות ופשוטות ליישום. כמו כמעט כל הלוואה, גם במקרה של הלוואת אקספרס על הלווה לעבור תהליך מסוים של בדיקת סיכון האשראי, בחינת מצב פיננסי והסכום המבוקש ואז אישור או סירוב להלוואה. ניתן גם להציג זאת בנקודות:

פנייה לגוף מלווה עם בקשת הלוואה על סכום מסוים.

פירוט משך ההחזר הרצוי ובהתאם למקרה הספציפי ולאפשרויות של הגוף המלווה, גובה ההחזר החודשי ומרכיבים נוספים כמו גרייס בתחילת תשלום ההחזרים וכיוצא באלו.

העברת מסמכים ע"י הלווה לגוף המלווה – דפי חשבון בנק, תלושי משכורת, מסמכי זיהוי וכן הלאה בהתאם לדרישות.

הגוף המלווה מבצע בדיקת סיכוני אשראי – לפי המסמכים שהלקוח שלח וכמו כן לפי תוצאות בדיקת BDI חיצונית להערכת סיכון אשראי פרטני ומדויק יותר.

מתן אישור או סירוב להלוואה – כאשר האישור יכול להיות על סכום נמוך (או גבוה במקרה של סכום מינימום גבוה למתן הלוואה) ממה שהלקוח ביקש מלכתחילה.

במידה וניתן אישור הלוואה, הכסף מועבר לחשבון הבנק של הלקוח הלווה.

הייחודיות של שירות ההלוואות דרך פיקסמן סוכנות לביטוח – ייחודיות שהיא היתרון שלנו – היא בכך שאנחנו עושים עבורכם את הבדיקות הפיננסיות מול הגופים הרלוונטיים, אנחנו מבצעים סקירת עומק לאפשרויות האשראי המתאימות ביותר בשוק ואנחנו מתנהלים מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות כדי להשיג לכם את ההלוואה הנכונה, התנאים הנכונים ולא פחות חשוב – להשיג את האישור המיוחל להלוואה.

לבדיקת זכאות ללא התחייבות להלוואה מלא את פרטייך בטופס

הלוואות אקספרס חוץ בנקאיות עם פיקסמן סוכנות לביטוח

נמשיך את הקו של הסעיף הקודם ונסביר יותר לעומק מה הופך את השירות של פיקסמן סוכנות לביטוח לכה ייחודי ואיכותי עבורכם כלווים המבקשים לקבל הלוואה חוץ בנקאית מהירה, בתנאים נוחים, מועדפים ומותאמים אישית.

שינויים רגולטוריים ועסקיים יצרו מצב בו בפועל, רוב חברות הביטוח ובתי ההשקעות כבר כמעט ולא מציעים ללקוחות הלוואות על בסיס צבירות פנסיוניות. שינויים אלו כוללים למשל הוראות משפטיות כי אסור להשתמש בכספי חיסכון פנסיוני כבטוחה להלוואה ואין להשתמש בכספי הפנסיה כדי לפרוע הלוואה שלא הוחזרה. בנוסף, משרד האוצר מטיל כיום מגבלות שונות על גופים פיננסיים אלו לגבי מתן הלוואות בכלל וכנגד חסכונות פנסיוניים בפרט. כך, חוסך או לקוח אשר יפנה עצמאית לגופים אלו, ככל הנראה יתקל בסירוב מהיר וחד לקבל הלוואה – כאשר החברה כנראה תגיד לו שההלוואה מסורבת בגלל נתונים פיננסיים מסוכנים שלו עצמו כלקוח – לא אחת זהו מסך עשן לא מדויק.

בפיקסמן סוכנות לביטוח אנחנו גם מכירים בצורה מצוינת את כל השוק הפנסיוני והביטוחי, גם מכירים היטב את כל התקנות והרגולציה החדשה בתחום ולא פחות חשוב, מכירים את האנשים והמחלקות שאיתם צריך לדבר בכל חברת ביטוח או בית השקעות המנהלים פנסיות, קופות גמל וקרנות השתלמות כדי לקבל אישור הלוואה.

הצוות המנצח של פיקסמן מבצע בדיקות ובירורים בהתאם לנתונים הפיננסיים שלכם ולפי הכספים שיש לכם באפיקים פנסיוניים שונים. אנו ממליצים על שינויים רלוונטיים שיאפשרו קבלת הלוואות או שיפור התנאים של ההלוואה שלכם ואנחנו מאתרים את הדרך היעילה והטובה ביותר לספק לכם הלוואות אקספרס חוץ בנקאיות בתנאים מצוינים ומותאמים אישית.

ניתן לקבל הלוואה של עד 30% מסך כספי הצבירה הפנסיונית מקרן פנסיה או קופת גמל – לא כולל כספי הפיצויים – ועד 50% מכספי קרן השתלמות שאינה נזילה. הכוונה היא שאתם יכולים לקבל הלוואה בסכום של עד 30% מהסכום שצברתם בקרן הפנסיה או עד 50% ממה שצברתם בקרן ההשתלמות. רוב החברות מעמידות תנאי מינימום למתן הלוואות אקספרס אלו – 10,000 שקל ברוב המקרים או 20,000 שקל במקרים אחרים. בנוסף, אנו בפיקסמן דורשים ותק תעסוקתי של לפחות 4 שנים אצל אותו מעסיק כדי לבצע בדיקה לאיתור הזדמנויות להלוואה חוץ בנקאית על בסיס פנסיה או קרן השתלמות.

אנחנו מכירים את השוק. אנחנו יודעים כיצד לגייס עבורכם כספי אשראי זמינים ובתנאים מעולים. אנחנו לא גובים תשלום על פתיחת תיק או עמלות מיותרות – נטו שירות בשבילכם! התקשרו היום לפיקסמן סוכנות לביטוח לפרטים נוספים אודות קבלת הלוואות אקספרס.

אולי יעניין אותך גם..