לאילו מטרות אנשים זקוקים להלוואות?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כולנו זקוקים לסיוע כספי בשלבים שונים בחיים. לעתים הדבר נחוץ לנו לשם רכישה גדולה חדשה, לעתים זה על מנת שנוכל לצאת ללימודים יקרים או ללמוד קורס חדשים ולפעמים אנחנו צריכים להשיב חוב ישן. אז אנחנו פונים אל חברת הלוואות ומבקשים הלוואה חוץ בנקאית. אך מהן המטרות העיקריות או הרווחות ביותר לבקשת הלוואה? הנה הם לפניכם.

רכישת רכב

רכישת רכב חדש מהווה את אחת הסיבות הנפוצות ביותר לבקשת הלוואה. לרוב, רכישת רכב חדש תיעשה כיוון שהישן נעשה קטן מדי, ישן מדי או שפשוט הצרכים שלנו השתנו ועל כן כדאי להתחדש. רוב האנשים לא מחזיקים בכמות מזומנים גדולה כל כך הנדרשת לרכישת רכב ולכן פונים לבקשת הלוואה, המממנת להם את הרכב החדש. כך הם יכולים להשיב אותה בתשלומים.

סגירת חובות 

כמעט לכולנו יש חשבון אחד שעוד לא שולם: זה יכול להיות משכנתא, תשלומי רכב שוטפים, ביטוח, הוצאות עבור החינוך של ילדינו, חשמל, מים, כרטיסי אשראי, כבלים או טלפון – התחומים מגוונים מאוד, ובהתאם – גם סכומי ההלוואה הניתנים. לא מעט אנשים פונים בבקשת הלוואה ממוקדת מטרה לצורך סגירת חובות. הם מבינים שכך הם יוכלו לקבל את הסכום הנדרש כדי להשלים את החוב מצד אחד, מבלי שהוא יצבור ריבית והסכום בו יתפח. 

הוצאות רפואיות

לצערנו, זוהי אחת הסיבות הפופולריות ביותר לבקשת הלוואה חוץ בנקאית. לא מעט אנשים נעשים חולים באמצע החיים, ללא התראה מוקדמת ומבלי שהם יכולים להתכונן לכך מראש. לפתע הם צריכים להתמודד לא רק עם השינויים הדרמטיים, הדאגות וחוסר האונים שהמצב הרפואי שלהם מסב להם, אלא גם עם הוצאות רפואיות כבדות. החשבונות הללו עשויים להיות יקרים מאוד, בעיקר במקרים של אובדן כושר עבודה או של ניתוחים יקרים בחו”ל. במקרים כאלו, פונים לא מעט אנשים בבקשת הלוואה שתסייע להם לכסות את ההוצאות הרפואיות הנדרשות.

שיפוץ הבית

בין אם החלטתם לערוך שיפוץ מקיף ועצום בבית ובין אם מדובר בשיפוץ נקודתי של חדר או מתחם אחד ברחבי הבית, אתם וודאי כבר יודעים – אתם יודעים איך זה נגמר, אבל ההוצאה הזו עשויה להיות גדולה הרבה יותר ממה שחשבתם. חוסר הוודאות הזו גורמת ללא מעט אנשים לדחות את השיפוץ, גם אם לעתים הוא ממש נחוץ, אך רבים מהאנשים גם עושים שימוש בהלוואות שונות כדי להתחיל במלאכת השיפוץ וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר.

הקמת עסק

הקמת עסק חדש היא ללא ספק אחת הסיבות הרווחות ביותר לבקשת הלוואה. לא מעט עסקים חדשים בתחילת דרכם אינם מצוידים בהון העצמי הדרוש לצורך הקמת העסק, ולכן פונים לבקשת הלוואה שתסייע להם להתחיל לרוץ בעולם העסקים. את הסכום שקיבלו הם יכולים להשקיע ברכישת מלאי, הכנת תכנית עסקית, רכישת מתחם פעילות וכן בשיווק, פרסום ועיצוב המקום.

השארת תגובה