הלוואות לסטודנטים

ציבור הסטודנטים הוא ציבור מיוחד מבחינה כלכלית: מצד אחד אנשים צעירים עם הכנסות נמוכות והוצאות רבות על לימודים ומחייה, ומצד שני צעירים שבעתיד הקרוב ייכנסו לשוק העבודה משכילים וירוויחו משכורות גבוהות בתפקידים מגוונים. ייחודיות זו הופכת את הסטודנטים לקהל יעד אטרקטיבי עבור גופים רבים, כולל במגזר הפיננסי מבחינת מתן הלוואות לסטודנטים. אנחנו בפיקסמן מציעים סיוע בקבלת הלוואות לסטודנטים כדי להקל את תקופת הלימודים החשובה והלחוצה או לאפשר לכם ללמוד היכן שאתם רוצים. השירות המקצועי שלנו מאפשר לכם לקבל הלוואות לסטודנטים בעלויות נמוכות ובתנאים אטרקטיביים.

פיקסמן סוכנות לביטוח פועלת בתחומי הביטוח וההלוואות הפרטיות החוץ בנקאיות כבר קרוב לעשרים שנה, עם ניסיון מוכח, קשרים הדוקים עם גופים פיננסיים מובילים במשק ושירות אישי מנצח.

לבדיקת זכאות ללא התחייבות להלוואה מלא את פרטייך בטופס

ללמוד בראש שקט מפרנסה

הלוואות לסטודנטים מאפשרות לכם ללמוד בראש שקט ובלי הלחץ הקבוע והמטריד של פרנסה, או לפחות עם הרבה פחות מאותו לחץ המוכר לכל כך הרבה סטודנטים. קבלת הלוואה בתנאים אטרקטיביים ומיוחדים לתקופת הלימודים מאפשרת להתרכז בלימודים ופחות בצורך לעבוד כדי לממן את עלויות המחייה הגבוהות – במיוחד לסטודנטים המתגוררים בערים היקרות ומחוץ לבית ההורים בתקופת הלימודים.

תלוי כמובן בגובה ההלוואה שתיקחו לתקופת הלימודים, אך הלוואה לסטודנטים בהחלט יכולה להוריד לכם את הצורך לעבוד בתקופה לחוצה ועמוסה זו או לכל הפחות לאפשר לכם לעבוד פחות שעות וימים. כך אתם גם מקבלים ותר זמן להשקיע בלימודים עצמם, יכולים לבחור קורסים שאתם באמת רוצים וללא מגבלות של שעות ולא פחות חשוב מקבלים קצת זמן פנוי וחופשי לבלות, לנוח ולטעון מצברים.

הלוואות המאפשרות ללמוד איפה שאתם רוצים

הלוואות לסטודנטים לא רק מאפשרות לדאוג פחות לפרנסה בזמן הלימודים הגבוהים שלכם אלא גם מאפשרות במקרים מסוימים ללמוד במוסד שאתם רוצים, ללא מגבלות כלכליות. כך תוכלו למשל לממן לימודים במוסד לימודים פרטי ויקר אך אשר מציע את התואר והתנאים שאתם רוצים או לחלופין ללמוד במוסד אקדמי מרוחק מביתכם ולהשתמש בהלוואה כדי לממן את המעבר למקום מגורים חדש. תקופת הלימודים הגבוהים היא בעיקר לצורך רכישת השכלה, מקצוע ולגיבוש עתידכם המקצועי, אך זוהי גם תקופה של יציאה ממסגרות, של יציאה מלאה לעצמאות ושל גילוי עצמי וחוויות – לכן בהחלט יש משמעות לבחירת מוסד הלימודים שאתם רוצים – כאשר הלוואות לסטודנטים יכולות לסייע לכם להשיג את המטרה הזו ולצמצם או אפילו לבטל מגבלות כלכליות בהקשר זה.

הלוואות מיוחדות לסטודנטים

כאמור, ציבור הסטודנטים מציע מאפיינים ייחודיים ההופכים אותו לקהל יעד מבוקש עבור גופים מסחריים ופיננסיים רבים. השילוב בין גיל צעיר, הימצאות במסלול של השכלה גבוהה ורכישת מקצוע והעובדה שסטודנטים רבים נכנסים לשוק העבודה עם תנאים לקריירות בתנאים פיננסיים טובים וצומחים הופך את הסטודנטים הישראלים ללקוחות נוכחיים ועתידיים בעלי פוטנציאל משמעותי. לכן מותגים רבים רוצים לגרום אצל סטודנטים ל"נאמנות מותג" ולתחילת שימוש בשירותים ומוצרים, כדי שכאשר הסטודנט ייכנס לשוק העבודה וירוויח שכר גבוה הוא כבר "אוטומטית" ירכוש מאותו מותג או חברה את השירותים והמוצרים שאותם הם מציעים.

זה נכון גם לגבי התחום של הלוואות לסטודנטים. גופים פיננסיים פונים לקהל היעד הסטודנטיאלי בישראל עם שלל הטבות והצעות כדי לייצר נאמנות לקוח ומיתוג שיגדיל את הפוטנציאל המסחרי-כלכלי מאותו סטודנט בשנים הבאות. כך, בשוק ההלוואות בישראל ניתן למצוא הצעות רבות של הלוואות לסטודנטים בתנאים מיוחדים, באופן חוצה מגזרים – בנקאי, חברות הלוואה חוץ בנקאיות וגופים פיננסיים נוספים.

אנחנו בפיקסמן סוכנות לביטוח ומעניקי שירותים בתחום ההלוואות הפרטיות החוץ בנקאיות כאן כדי לעשות לכם סדר בבלאגן ולעזור לכם לקבל את ההלוואה האופטימאלית לצרכים ולהעדפות שלכם.

ישנן הלוואות לסטודנטים המיועדות בלעדית לתשלום שובר שכר הלימוד למוסדות השכלה גבוהה, כולל אפשרות לפיצול התשלום בפועל – המלווה מספק את מלוא עלות שכר הלימוד השנתית והסטודנט הלווה משלם חזרה לגוף המלווה בכמה תשלומים. יש הלוואות המיועדות לתשלום שכר לימוד גבוה יותר משכ"ל אוניברסיטאי רגיל וכמובן שיש שלל אפשרויות של הלוואות לסטודנטים לכל מטרה ובתנאי ריבית נוחים.

בפועל, יש במשק הישראלי אפילו אפשרויות של קבלת הלוואה לסטודנט ללא ריבית כלל, זאת דרך עמותות וגופי צדקה שונים. אך באופן גורף, הלוואות אלו זמינות לסטודנטים ממשפחות מעוטי יכולת, משפחות מרובות ילדים, סטודנטים ממגזרים מוחלשים בחברה הישראלית ולעיתים גם סטודנטים בתחומי לימוד ספציפיים שהמדינה או גוף מסוים רוצים לקדם את הלימודים בו.

לבדיקת זכאות ללא התחייבות להלוואה מלא את פרטייך בטופס

הלוואות סטודנטים על בסיס חיסכון פנסיוני – אפילו שאתם "רק" סטודנטים!

בשוק האשראי הצרכני הישראלי יש כאמור אפשרויות רבות לקבלת הלוואות לסטודנטים ואפילו בתנאים אטרקטיביים מאוד, במגזר הבנקאי והחוץ בנקאי. אך יש מודל אשראי אחד שלרוב אינו מקושר לתחום המימון והאשראי לסטודנטים, וכאן אנחנו בפיקסמן נכנסים לתמונה כדי לשנות תפיסה זו ולהציע לכם פיתרון יצירתי אך רלוונטי ותחרותי במיוחד. הכוונה היא לקבלת הלוואות לסטודנטים על בסיס חיסכון פנסיוני או חסכונות ארוכי טווח אחרים. אלו פתרונות הלוואה המציעים ריביות נמוכות, תנאי החזר גמישים, אפשרויות גרייס בהחזר ההלוואה (דחיית תחילת ההחזרים לתקופה מוגדרת) וכיוצא באלו.

נכון, רוב מוחלט של הסטודנטים הם צעירים שלא ממש היו בשוק העבודה באופן מלא או מהותי ולכן לרבים מהם כלל אין פנסיה ולאלו שיש לא תמיד תהיה צבירה של מספיק שנים או של מספיק כסף כדי לקבל הלוואה על חשבון חיסכון פנסיוני. אבל זה ממש לא אומר שאתם לא יכולים לנצל את האפשרויות הכלכליות האטרקטיביות של אפיק אשראי זה! כך למשל אפשר לקבל הלוואות לסטודנטים על חשבון קרן פנסיה, קרן השתלמות, קופת גמל או ביטוח מנהלים דרך החיסכון הפנסיוני של ההורים.

במודל זה, הורי הסטודנט נוטלים את ההלוואה על שמם ודרך החיסכון הפנסיוני שלהם, כאשר מדובר תמיד על הלוואה לכל מטרה וללא ערבים, וכך הכסף מההלוואה יכול למעשה לשמש בתור הלוואה לסטודנט. היתרון הוא ריביות נמוכות מאוד על הלוואות אלו, בעקבות ותק של צבירה פנסיונית, רמות שכר יציבות וגבוהות יותר משל סטודנטים ונתונים טובים מבדיקת סיכוני אשראי BDI.

הלוואות לסטודנטים כאלו יכולות להיות לתקופת החזר של כמה שנים, עם תקופת גרייס של שנה ובריביות אטרקטיביות לעומת אפיקים חוץ בנקאיים אחרים. כמו כן, אנו בפיקסמן ביטוח והלוואות יודעים לבנות איתכם ועבורכם פתרונות אשראי נוספים לתקופת הלימודים שלכם או של ילדיכם.

אם כבר חקרתם מעט את הנושא של הלוואות לסטודנטים, בוודאי ראיתם שאפשר בהחלט לקבל תנאי אשראי נוחים ואטרקטיביים מאוד גם דרך גופים פיננסיים אחרים, גם ציינו את זה כאן. לכן, האפיק של הלוואות סטודנטים על חשבון צבירות פנסיוניות (ישירות או בעקיפין דרך צבירות ההורים למשל) יכול לשמש כאפיק מימון נוסף ולאו דווקא בלעדי למימון ההוצאות הרבות והגבוהות במהלך תקופת הלימודים – למשל בתארים ארוכים, באזורי מחייה יקרים, לסטודנטים הלומדים בחו"ל, סטודנטים במסלולי לימודים קשים ותובעניים במיוחד שאינם יכולים לעבוד במהלך התואר וכיוצא באלו.

פיקסמן סוכנות לביטוח וסיוע בקבלת הלוואות פרטיות אנו מציעים לכם שירות מותאם אישית, מקצועי ויעיל באיתור חסכונות, ייעוץ לגבי פתרונות האשראי הטובים ביותר וסיוע בהתנהלות הבירוקרטית והפיננסית מול הגופים המלווים. פנו אלינו היום לפרטים נוספים.

לבדיקת זכאות ללא התחייבות להלוואה מלא את פרטייך בטופס

שאלות נפוצות על הלוואות לסטודנטים

ציבור הסטודנטים הוא ציבור מחוזר – ובצדק. ראשית, מדובר באוכלוסייה גדולה באופן יחסי ולכן היא נהנית מאטרקטיביות מסוימת והטבות מיוחדות, ושנית ולא פחות חשוב – זהו ציבור הנמצא במצב ייחודי מבחינה כלכלית. מצד אחד, מדובר בצעירים משכילים ומבטיחים שישתלבו בעתיד הקרוב בשוק העבודה ויכניסו כסף למדינה ולבנק ומצד שני, המצב הנוכחי שלהם מורכב מעט, שכן בהווה יש להם הוצאות מרובות מהכנסות – על לימודים, מחייה ועוד.

התשובה לשאלה הזו תלויה במידה רבה במצבכם הפיננסי. מטרתן של הלוואות לסטודנטים היא לאפשר לכל סטודנט ליהנות מתקופת לימודים עם מקסימום שקט נפשי ומינימום דאגות. לחץ פרנסה הוא לחץ לא קטן. אתם צריכים להיות מרוכזים בלימודים, רוצים להבטיח את עתידכם ומעוניינים לקבל את הכלים המקסימליים כדי להצליח בעתיד – אך לצד כל אלה, אתם נדרשים לכלכל את עצמכם, לשלב לימודים עם עבודה ולממן את הוצאות המחייה והמגורים. הלוואות לסטודנטים ניתנות במסלולים ייחודיים שמטרתן היא להקל עליכם ולאפשר לכם להתרכז בלימודים, מבלי לעבוד ללא הרף, ולחסוך את ההוצאות היקרות.

שלא באופן ישיר – בהחלט, ובמגוון דרכים. ראשית, באמצעות קבלת הלוואה ייעודית המתאימה לצרכים שלכם, תוכלו לפתוח עבורכם מגוון אפשרויות לימוד במוסדות אקדמיים הדורשים שכר לימוד גבוה, שאלמלא ההלוואה – לא הייתם יכולים להרשות לעצמכם לשלם את שכר הלימוד שהם דורשים. "דלת" נוספת שההלוואה יכולה לפתוח לכם היא לימוד במוסדות לימוד רחוקים מביתכם. אם, לצורך העניין, מוסד הלימוד שבחרתם ממוקם במקום מרוחק מהבית ודורש מכם תשלומי מחייה גבוהים יותר, תשלום עבור שכירות וכדומה – וזוהי הסיבה שאתם רוצים לוותר על הלימודים בו (כי אתם לא יכולים להרשות לעצמכם את מימון המחייה בנוסף ללימודים) – הלוואה תוכל לאפשר לכם לצמצם משמעותית את ההוצאות הכלכליות הרבות ולנטרל את הפרמטר הכלכלי של השיקולים שלכם.

בבואכם לאתר הלוואה לסטודנטים, חשוב שהיא תתאים במדויק ל"מידות" שלכם ותאפשר לכם "לנצל" את כל ההטבות הדרושות, שיאפשרו לכם ללמוד כמו שצריך. בין השאר, תוכלו למצוא הלוואות המיועדות למימון שכר הלימוד בלבד בגובה שכר לימוד אוניברסיטאי, הלוואות שיאפשרו לכם לפרוש את פרעון ההלוואה על פני מספר תשלומים (באופן שיהיה לכם נוח) או הלוואות גבוהות יותר שמטרתן לעזור לכם לממן את שכר הלימוד במקומות בו הוא גבוה יותר משכר לימוד אוניברסיטאי סטנדרטי.

אולי יעניין אותך גם..