הלוואה לטובת טיסה ארוכה לחו”ל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מביטים בערגה במטוסים ממריאים? מתכננים לשנות אווירה, לשבור שגרה ולהתגורר בחו”ל במשך תקופה? בין אם מתכננים לעשות זאת לצורך עבודה או לימודים ובין אם כדי לצאת לחופשה ארוכה ו”לראות עולם” – אין ספק, מדובר בעסק שעשוי להיות יקר למדי. איך מממנים טיסה ארוכה בלי לפשוט את הרגל? כיצד תשלטו בהוצאות? וחשוב מכך – באיזה אופן ניתן לקבל מקורות מימון חיצוניים אם אין לכם משל עצמכם? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא, רגע לפני שאתם אורזים מזוודה ומתחילים את ההרפתקה.

מה עושים כשאין אמצעי מימון זמינים?

עבור אנשים רבים – טיול לחו”ל הוא לא מותרות. ראשית, יש לא מעט אזרחים המבקשים לרכוש השכלה מעבר לים, במסגרת חילופי סטודנטים או במסגרות עצמאיות. נוסף עליהם, המון אנשים מבקשים לפצוח בקריירה בחו”ל ועבור אחרים – פשוט מדובר בניסיון לחיות חיים שונים מחוץ למסלול הקבוע והמוכר. גם כשמדובר בחופשה קצרה, העלויות עשויות להיות לא מבוטלות. המרכיבים השונים המרכיבים שהות בחו”ל כוללים מימון טיסה הלוך ושוב, מיסים וביטוחים שונים, לינה ביעד המבוקש (מלון, דירות נופש או דירות סטנדרטיות להשכרה) וכן הוצאות מחייה שוטפות, זאת בנוסף להוצאות שיש על שירותי תיירות שונים – מוזיאונים, מסעדות, נסיעות וכדומה. המימון של ההוצאות הללו עשוי להתגלות כסבוך למדי עבור לא מעט אנשים, שאין ברשותם הון נזיל או חסכונות – אך יודעים שבקרוב יהיו, או שרוצים לחיות את החלום כעת ולממן אותו אחר כך. באין מקורות מימון זמינים, פונים אנשים רבים לקחת הלוואות למוגבלים. הלוואות אלה ניתנות על ידי הבנק או גופים פרטיים ומטרתן היא לממן את ההוצאות השוטפות, בתנאים משתנים. הלוואה מיידית למוגבלים ניתנת בשלל ערוצים ובמגוון תנאים, בהתאם למצבכם האישי, כושר ההחזר שלכם וכמובן – המצב הפיננסי שלכם. 

לא חייבים את הבנק!

הבנק הוא ערוץ פיננסי מוכר ובטוח לקבלת הלוואה, אך לעתים הוא עשוי להתגלות כמקור קושי לא קטן. רבים המבקשים לקבל הלוואה לצורך טיסה לחו”ל מהבנק, מגלים כי הם נתקלים בחומה בצורה של קשיים – החל מסירוב לבקשת ההלוואה, דרך ריביות גבוהות ועד לתנאי החזר שאינם נוחים כלל. נוסף על כך, חשוב לדעת כי לקיחת הלוואה דרך הבנק עשויה לפגוע במסגרת האשראי שלכם ולהציב אתכם בהגבלה מסוימת בהוצאות השוטפות והעתידיות – ובמיוחד במקרה זה, בו אתם עומדים בפני פרק בחייכם בו אתם משקיעים לא מעט כספים, הדבר עלול להתגלות כמטריד למדי. במקרים כאלו אך ממש לא רק – ניתן לפנות לערוץ חוץ בנקאי ולקבל הלוואה פרטית. הלוואה פרטית ניתנת על ידי מוסדות פיננסיים מכובדים, יציבים ומקצועיים, ובמידה וההלוואה אכן תאושר – תוכלו לא רק ליהנות מדרך מעולה למימון החופשה, אלא גם מתנאי החזר מצוינים, מהירות ומבלי שמסגרת האשראי שלכם תיפגע. 

האם באמת ניתן לקבל הלוואה לטיול?

בהחלט. כיום ניתן לקבל הלוואות למוגבלים פיננסית לשלל צרכים מגוונים – רכישת דירה, קניית אוטו חדש, מימון שיפוץ בבית, לצרכי לימודים, מימון חתונה או אירוע גדול אחר וגם לצרכי נסיעה לחו”ל. מה שהיה בעבר מותרות השמורות לבעלי הון בלבד, הפך למצרך שאינו נדיר כלל. אנשים טסים לחו”ל מספר פעמים בשנה, עושים זאת לשלל צרכים והערוץ הזה לגיטימי לחלוטין – בהתאם לכך, גם ההלוואה הניתנת למבקשים. 

יוצאים לדרך

הלוואה פרטית ניתנת, בשלב הראשון, לאחר ביצוע בדיקת רקע פיננסית קצרה. הגוף יוודא מהו מצבכם הפיננסי, מהי יכולת ההחזר שלכם ולשם מה אתם זקוקים להלוואה. לאחר שקלול הפרמטרים הללו, תקבלו את ההלוואה הטובה ביותר עבורכם, בהתאם למצבכם האישי. חשוב לדעת: ההלוואה ניתנת על ידי גוף מקצועי ומכובד, המצויד בניסיון בתחום ומכיר את המערכת הפיננסית על בוריה, כך שיהיה מסוגל להצליב את המידע האישי שלכם הכולל את הצרכים שלכם, כדי שתקבלו את הצעת ההלוואה הטובה ביותר.

בטרם אתם פונים לקבלת הלוואה, ערכו ראשית חישוב של הסכום הדרוש. נסו להבין מה דורשת מכם הנסיעה – החל מהוצאות הטיסה ועד להוצאות חודשיות שוטפות, והוסיפו סכום נוסף להוצאות שאינן צפויות. לאחר שיהיה בידיכם הסכום הסופי, פנו לגוף המקצועי והציגו בפניו את הפרטים הללו. לאחר בדיקת רקע, כאמור, תקבלו את ההצעה הטובה ביותר עבורכם: מה הסכום המוצע, מהם תנאי ההחזר להלוואה ותוך כמה זמן תוכלו לקבל אותה.

לא פחות חשוב: תכנון תקציבי של החופשה

נכון, אתם יכולים לקבל הלוואה וליהנות מחופשה שקטה וללא דאגות – אך אם אתם רוצים לעשות את זה על הצד הטוב ביותר, להבטיח לעצמכם שגם תוכלו להחזיר את ההלוואה ולנהוג בחוכמה (אחרי הכל, לא מדובר במתנה…) – מומלץ מאוד לערוך תכנון תקציבי של החופשה. ראשית, חשבו באילו מקומות אתם יכולים לחסוך, כך שהדבר לא יבוא על חשבון ההנאה שלכם מהנסיעה. דרך אחת לעשות זאת היא להשכיר את הדירה שלכם לתקופת הנסיעה. אם אתם מתגוררים באזור אטרקטיבי (תל אביב, מרכז ירושלים, על חוף הים וכדומה) – תתפלאו כמה קל הדבר עשוי להיות. דרך נוספת היא להחליף דירות עם אנשים אחרים במדינת היעד – הם יגורו בשלכם ואתם בשלהם, וכך תבטלו לגמרי את הוצאות הלינה. 

נוסף על כך, מומלץ להקדים ולהזמין את כרטיסי הטיסה, שכן מחיריהם עולים ככל שהמועד מתקרב. פרמטר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא הוצאות מחייה ביעד. בדקו מבעוד מועד מהן עלויות המחייה במקום בו תתגוררו, אילו סופרים קרובים למקום מגוריכם והאם אתם יכולים לבשל בעצמכם במקום הלינה שבחרתם – הדבר עשוי לחסוך לכם הוצאות רבות. בהקשר זה, חשוב לבדוק גם את הוצאות הנסיעה ביעד. תוכלו לבדוק מה מצב התחבורה הציבורית במקום, האם היא נוחה, האם מוטב להשכיר רכב וכדומה. 

השארת תגובה