הבנק סירב לבקשתכם? פנו אלינו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

לא מעט אנשים זקוקים להלוואות. ישנם אנשים שזקוקים להלוואות באופן שגרתי בכדי לחיות את חיי היומיום שלהם וזאת בשל אי התאמה בין ההוצאות להכנסות שלהם וישנם אנשים אשר זקוקים להלוואות עבור צרכים מאוד ספציפיים: לימודים אקדמאיים, רכישת רכב, חופשה, שיפוץ ועוד. כיום ניתן למצוא גופים שונים שמציעים הלוואות. את הגופים הללו ניתן לחלק לגופים בנקאיים וחוץ בנקאיים. כלומר, כאשר אדם זקוק להלוואה כלשהי, הוא צריך לבחור את הגוף הנכון לבקש ממנו הלוואה. לא מעט אנשים פונים באופן טבעי וראשוני לבנק שלהם, אולם לא תמיד הבנק איננו מאשר הלוואה לכל אדם באשר הוא ולכן, כאשר הבנק מסרב לבקשת הלוואה של אדם כלשהו, כיום יש אלטרנטיבות אחרות עבורו. שבהחלט שווה לבדוק אותן.

הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות

כאמור, כאשר אדם זקוק להלוואה כיום הוא יכול לפנות לבנק שלו או לכל בנק אחר אשר מציע הלוואות לכלל לקוחות הבנקים. מדובר על הלוואות שמוגדרות כהלוואות בנקאיות. הלוואות מעין אלה מוענקות מטעם הבנק, בריבית ובתנאי ההחזר שהבנק קובע. הבנקים מציעים כיום מגוון הלוואות שונות כגון: הלוואת משכנתא, הלוואה לכל מטרה, הלוואה ללימודים, הלוואה לשיפוץ ועוד. כאשר מדובר על לקוח שהכל תקין עם חשבון הבנק שלו, לרוב הבנק יאשר לו את בקשת ההלוואה שלו.

הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות שמוצעות כיום מטעם גופים חוץ בנקאיים כגון: חברות מימון שונות, הלוואות חברתיות, חברות כרטיסי אשראי ועוד. מדובר לרוב על הלוואות שכמעט כל אדם יכול לקבל. תנאי קבלת ההלוואות הללו הם פשוטים יותר ונוחים יותר ולא פעם, אנשים שהבנק לא אישר להם הלוואה, ימצאו את ההלוואה המבוקשת להם אצל אחד מהגופים המדוברים.

מדוע הבנק מסרב לבקשת הלוואה?

ישנם לקוחות בנקים שהבנק לא יעניק להם אישור על הלוואה. מדובר על לקוחות מוגבלים מבחינת הבנק, אשר היו בעיות שונות עם החשבון שלהם. כך לדוגמא: אם חזר צ’ק כלשהו, אם היתה חריגה ממסגרת אשראי, אם אין ללקוח יכולת החזר של הלוואות קודמות שלקח, אם ההכנסות שלו מאוד נמוכות ועוד. הבנק בעצם בוחן את הנתונים השונים הספציפיים בהתאם לכל אשם ובקשת ההלוואה שלו ובודק האם ניתן לכבד את בקשת ההלוואה שלו מתוך ידיעה כי בהתאם לנתונים לא קיים סיכון כלשהו שלא תהיה ללקוח יכולת החזר או שמא מדובר על לקוח שקיים סיכון מהותי לכך שהכסף לא יוחזר לבנק בשל אי יכולת החזר.

לקוח שמוגבל מבחינת הבנק ולא יכול לקבל הלוואה, לא פעם מוצא את עצמו במצב של חוסר אונים. הוא לא יודע לאן לפנות ואם יש מקום כלשהו שבו תהיה לו אפשרות לקבל הלוואה. חשוב מאוד לדעת שכיום יש לא מעט גופים חוץ בנקאיים המציעים הלוואות גם למוגבלים בבנק שסורבו לקבלת הלוואה על ידי הבנק וכל שנותר לאדם לעשות זה לפנות לגוף הרלוונטי שמשתלם ביותר לקבל ממנו הלוואה.

כיצד בוחרים הלוואה למוגבלים בבנק?

מכיוון שכיום כאמור ניתן למצוא גופים חוץ בנקאיים שונים אשר מציעים הלוואות גם למוגבלים בבנק שסורבו לקבל הלוואה על ידי הבנק, הרי שחשוב לבדוק מאיזה גוף תוכלו לקבל את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורכם. לכן, בבואכם לבחור בגוף חוץ בנקאי כלשהו לצורך קבלת הלוואה, הנה כמה דברים שכדאי שתבדקו:

  1. מהו סכום ההלוואה המוצע לכם והאם הסכום אכן תואם לרצון שלכם.
  2. מהם תנאי ההחזר של ההלוואה מבחינת פרק הזמן של פריסת ההלוואה
  3. מהי הריבית המוצעת לכם על ההלוואה והאם מדובר על הריבית הטובה ביותר שתוכלו למצוא על הלוואה חוץ בנקאית. חשוב לזכור שכאשר מדובר על ריביות בהלוואות של גופים חוץ בנקאיים, לרוב יהיה מדובר על ריביות גבוהות יותר מהריביות המוצעות על הלוואות בנקאיות ולכן חשוב מאוד לבדוק איזה גוף מציע את הריבית הנמוכה ביותר על ההלוואה המוצעת לכם.
  4. חשוב מאוד לבחון מיהו הגוף שמציע לכם את ההלוואה והאם מדובר על חברה אמינה, שניתן לסמוך עליה וכי ההלוואות שהיא מציעה הן באישור משרד האוצר. בהחלט לא כדאי לקבל הלוואה טרם בודקים היטב שמי שעומד מאחורי ההלוואה הוא לא שוק אפור או כל גורם מסוכן אחר שבהחלט לא כדאי להסתבך אתו.
  5. חשוב מאוד לוודא כי אתם יכולים לעמוד בתנאי ההחזר. לא כדאי להתפתות להלוואה בסכום גבוה יותר מהסכום שאתם זקוקים לו ושתוכלו גם לעמוד בתנאי ההחזר שלו. יש לבחור גוף חוץ בנקאי אמין אשר יתאים לכם בדיוק את ההלוואה שאתם זקוקים לה ולא ינסה לשכנע אתכם לקחת סכום שאיננו מתאים ליכולת ההחזר שלכם. חשוב לזכור שאי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור פנייה להוצאה לפועל ובכדי שלא להגיע למצב שכזה, אין ספק שחשוב מאוד לבחור בהלוואה שמתאימה לכם.
  6. האם הכסף המוצע לכם הוא כסף מוזן שיוענק לכם באופן מיידי או שמא מדובר על כסף שיוענק לכם רק לאחר פרק זמן כלשהו. כדאי לבחור הלוואה מיידית במזומן למוגבלים

מדוע הלוואות למוגבלים בבנק הן דבר חשוב?

אין ספק כי הלוואות המוצעות כיום עבור מוגבלים בבנק הן דבר חשוב מאוד שכן, המציאות הכלכלית הלא פשוטה שאנו חיים בה כיום, גורמת ללא מעט אנשים להזדקק להלוואה עבור צרכי מחיה בסיסיים. סירוב מהבנק להלוואה יכול להביא אנשים למצבים של יאושש ממשי ועל כן, אין ספק כי הידיעה שיש כיום גופים שניתן לפנות אליהם גם כאשר מוגבלים בבנק והבנק מסרב להלוואה ולקבל את ההלוואה המבוקשת, מסייעת רבות לכל אדם שזקוק להלוואה. 

בעוד שבעבר כאשר הבנק היה מסרב לתת לאדם כלשהו הלוואה, לא היה לו לאן לפנות, הרי שכיום בזכות הגופים החוץ בנקאיים השונים המציעים הלוואות גם למוגבלים בבנק, כל אדם יכול לחיות את חייו בכבוד.
אם אינכם יכולים לקבל הלוואה מהבנק שלכם, זה הזמן שלכם לפנות למי שכן יכול להציע לכם הלוואה מיידית במזומן למוגבלים.

השארת תגובה