אודות הסוכנות

אנחנו סוכנות לביטוח בוטיקית, בבעלות שמואל פיקסמן, שמתמחה במתן הלוואות לכול מטרה ללקוחות המשרד, דרך בתי השקעות וחברות ביטוח.
סוכנות הביטוח פועלת בתחום הביטוח הפנסיוני ומתן אשראי צרכני, מאז שנת 2001.
כול חברת ביטוח ובית השקעות, להלן ”המוסדיים“, מפרסמים באתר הבית שלהם, כי הם מעניקים הלוואות לכול מטרה, לכול עמית שיש ברשותו תכנית חיסכון פנסיונית כול שהיא......
הבעיה היא, שמרבית המוסדיים מפרסמים שהם ’נותנים‘ הלוואות, אבל לא ’מאשרים‘ אותם, משום שמשרד האוצר, שרצה לבטל או להקטין את כמות האשראי הצרכני, שמעניקים המוסדיים לעמיתים שלהם, נקט בשורה של צעדים, כדי שלמוסדיים לא ישתלם להעניק הלוואות ללקוחותיו ולכן מרבית הסיכויים שלא תקבלו שום הלוואה, או שתזכו לקבל את ההלוואה בתנאים שלא ישתלם לכם: תקופה קצרה מדי או סכום נמוך ממה שציפיתם לקבל .

אנו בסוכנות הביטוח פיקסמן , מכירים את שוק האשראי המוסדי מקרוב ויודעים כיצד לסייע לכם לקבל אשראי צרכני מהמוסדיים בתנאים הכי טובים עבורכם.
היתרון בקבלת אשראי מהמוסדיים:
ניתן בריבית נמוכה, של 2.5% לשנה, תלוי מאיזו חברה
תנאים נוחים, של פריסת ההלוואה, לתקופה של עד 7 שנים אם אפשרות לדחיית תחילת התשלום להלוואה, עד 12 חודשים.

אנחנו לא רק משמשים כמתווכים בין הלקוח לבין המוסדיים, לצורך קבלת ההלוואה, אנחנו בסוכנות הביטוח פיקסמן, אלו שעורכים את מסמכי ההלוואה ומפיקים אותם, ממש כמו הפקיד שלך בבנק.

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו

בשונה מסוכנויות אחרות, אני מעדיף את הקשר הישיר עם הלקוח. לכן, אנו נעזרים באמצעים הטכנולוגים הכי חדישים, כמו רשתות חברתיות, וואטאפ ועוד, שבסיועם אנו יוצרים קשר ישיר, עם לקוחותינו.

צוות הניהול שלנו

שמואל פיקסמן

מנכ''ל

עו''ד יובל אלתר

מנהל מחלקה משפטית

רחל גרינימן

סוכנת ביטוח

מיה איילון

מנהלת שיווק

ליאור אנג'ל

מנהלת האתר

רות סמולינסקי

משווקת

שרון דנינו

משווקת

ענת אלה

משווקת

ליבנת ברגמן

רפרנטית תפעול

ליאת בורובסקי

אנליסטית